Siostra Lucy Truth po polsku – w budowie

Uprzedzając komentarze i pytania. Odcinek - ciekawostka, dla dociekliwych. Jest to teza postawiona przez lekarzy, specjalistów w swojej dziedzinie z USA, Europy, Australii chirurgów plastycznych, grafologów, periodontologów, ortodontów, pismoznawców, biegłych, rysowników, artystów, kryminologów, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Animetrics i Iprobelab- na podstawie szeregu badań nad różnicami twarzy, anatomii, fizjonomii twarzy, mimiki, zachowania i rodzaju pisma obu osób. Badacze zamierzają porównać próbkę DNA s. Łucji, którą znaliśmy od 67 r. z krewnymi s. Łucji z Fatimy. Ciekawy temat do śledzenia otwierający masę pytań o 3 Tajemnicę ukrytą w części przez Rzym, co potwierdza śledztwo watykanistów i fatimistów, jak i o SW2 i doktrynę Kościoła.

Odcinek ma na celu przekazanie informacji o takowej akcji, śledztwie prowadzonym ponad 5 lat przez specjalistów ludzi nauki, w sprawie poszukiwania tożsamości s. Łucji i zachęcić do poszukiwania odpowiedzi na powyższe pytania.

Strona podana w programie- https://sisterlucytruth.org

Rzeźby twarzy 3D, obu Łucji wykonane przez profesora po studiach anatomii, różnice są porażające - https://www.youtube.com/watch?v=QNmIV...

Sister Lucy Truth. An Introduction to the Investigation[PL] (Śledztwo w spr. Siostry Łucji z Fatimy